Srpen 2006

Harry Potter 3

11. srpna 2006 v 11:59 Filmy
Harry Potter se potřetí vrací do školy čar a kouzel. Tentokrát se musí vyrovna s puberťáckými pocity a situacemi, jimž se nevyhne žádný teenager. Nový režisér Alfonso Cuarón úmyslně nechával herce často na holičkách. Chtěl, aby si se svou rolí poradili sami. Dával jim dokonce takovou svobodu, že si občas mohli pozměnit text podle svého. Alfonso Cuarón ale není je.....
Harry Potter se potřetí vrací do školy čar a kouzel. Tentokrát se musí vyrovna s puberťáckými pocity a situacemi, jimž se nevyhne žádný teenager. Nový režisér Alfonso Cuarón úmyslně nechával herce často na holičkách. Chtěl, aby si se svou rolí poradili sami. Dával jim dokonce takovou svobodu, že si občas mohli pozměnit text podle svého. Alfonso Cuarón ale není jedinou novou tváří ve třetím díle Harryho Pottera. Je zde také nový představitel čaroděje Brumbála - Michael Gambon. Je jasné, že Gambon nebude napodobovat Harrisovo pojetí role a půjde svou vlastní cestou. A aby mu to režisér usnadnil, trochu Brumbála pozměnil. Například místo přepychových hábitů začne nosit ušmudlané, flekaté oblečení. Největší výzvou při natáčení Vězně z Azkabanu bylo ztvárnění mozkomorů. Jsou to obávaní hlídači z věznice Azkaban, kteří z člověka dokáží vysát všechny šťastné myšlenky. Režisér Cuarón chtěl původně vynechat digitální efekty, ale nakonec mu nic jiného nezbylo. S pomocí skvělého loutkáře Basila Twista a počítačových grafiků, dosáhli dokonalého výsledku. Děj se bude točit kolem záhadného Siriuse Blacka, který utekl z azkabanského vězení. Ten se údajně bude snažit Harryho zavraždit. Chybět nebude ani famfrpálové utkání, které se tentokrát odehraje v zuřivém lijáku.

No Nem

11. srpna 2006 v 11:57 Texty Písniček
Čím to je,čím to je,
že rieka do mora sa vlieva
a ten čo nevie spievař spieva
čím to je čím to je
že mladí netúžia byť múdri
a ženy ukryté sú v púdri
Refrén
Možno zlodej a možno mních
spísal knihu kníh
čo raz a navždy vysvetlí
prečo sú veci tak jak sú
život má chuť zápasu
a človek ním len preletí
Čím to je,čím to je
že Mesiac so Slnkom sa strieda
na Zemi blahobyt
a bieda
čím to je čím to je
že leto nenávidí jeseň
a kritik nenapíše pieseň
tá otázka je možno hlúpa
no ja chcem vedieť čím to je
že dym z cigarety stúpa
že husle rozozvučia iba sláky
a lietať nedokážu ľudia
ale vtáky
Refrén
...
Snáď sa raz odpovedí dočkám
nemusím všetko stačí niečo
otázok má každý plný zoznam
čím to je a vobec prečoooo
Čím to je čím to je
že neúspešní
chcú byť z krvi
tyých čo úspešne sú prví
čím to je čím to je
že maliar uznania sa dočká
až keď zavrie svoje oči
Refrén

Chinasky

11. srpna 2006 v 11:56 Texty Písniček
Haló, kdo je tam?
Po zaznění tónu
Mi zanechte zprávy
A buďte zdrávi
Haló, nejsem doma
No, je to fakt bída
Volané číslo vám neodpovídá

Polevím z vysokejch otáček
Pohoda, klídek a tabáček
Půl dne noviny číst a pak cigáro
Pohoda, klídek, leháro

Nejspíš jsem jenom línej čím dál víc

Neřešte to, pane, to je případ ztracenej
Doufám jenom, že z toho nejste vykolejenej
Dám vám jednu dobrou radu k nezaplacení
Neřešte to, pane, tohle nemá řešení

Polevím z vysokejch otáček
Pohoda, klídek a tabáček
Vzpomínat na to, co se událo
Chci to tak mít, nejmíň na stálo

A nejspíš jsem jenom línej čím dál víc

Volané číslo je odpojené
A bude odpojené, žádný né že ne
Volané číslo včetně mojí tváře
Vymažte ze svýho adresáře

A pokuste se tvářit nešťastně
Všude se dočítám, že umřu předčasně
A taky vím, že obtěžuju okolí
Čekám konec, zatím nic nebolí
Víceméně se to dobře vyvíjí
Život je návykovej a někdy zabíjí

Polevím z vysokejch otáček
Pohoda, klídek a tabáček
Vzpomínat na to, co se událo
Chci to tak mít, nejmíň na stálo

A nejspíš jsem jenom línej čím dál víc

Volané číslo je odpojené
A bude odpojené, žádný né že ne
Volané číslo včetně mojí tváře
Vymažte ze svýho adresáře

A pokuste se tvářit nešťastně
Všude se dočítám, že umřu předčasně
A taky vím, že obtěžuju okolí
Čekám konec, zatím nic nebolí
Víceméně se to dobře vyvíjí
Život je návykovej a někdy zabíjí
Víceméně se to dobře vyvíjí
Život je návykovej a někdy -

V posteli jsme jedničky

11. srpna 2006 v 11:55 Sex a věci kolem něj
Zhruba kolem 18 let se skoro každý dopracuje k pohlavnímu styku. A právě v této době se rodí první delší partnerské vztahy a k nim patří neodmyslitelně i soulož. Pro většinu mladých žen je premiéra zážitkem spíše bolestivým a nepříjemným. Jen málo z nich pozná při prvním souloži slastný orgasmus.
Výzkumy prokázaly, že :
Místo, kde mezi mladými dojde k pohlavnímu styku poprvé, bývá nejčastěji byt rodičů nebo chata. Přeci jen, postel je postel. Méně často se pak milují v autě, v přírodě apod.
Nejoblíbenější formou sexu je spojením obou pohlavních orgánů. Na druhém místě jsou šikovná ústa. Anální sex si dopřává jen málokteré pohlaví, většině je to nepříjemné.
Průměrný počet souloží za jeden rok se u nás vyšplhal na číslo 107 na člověka, což oproti světovému průměru je více než vynikající výkon. Je to ale jen matematický průměr. Skutečnost je tak trochu alarmující, protože se stále více ukazuje, že celkově sexuální apetit poněkud opadá, a to více u žen než u mužů.
Milostné hrátky
Po sexu nejvíce prahnou muži v průměrném věku 22 - 23 let a ženy ve věku 26 - 27 let.
Milostnou předehrou se páry zabývají v průměru okolo 15 - 18 minut.
Milostný akt se skládá ve většině případů z různých poloh a způsobů sexu, což je jedině dobře, protože stereotyp ubíjí.
Promiskuita
Na co je a proti čemu ochrání prezervativ, to už dnes znají i děti. Doba, kdy se mladíci styděli v obchodě říci prodavačce o malou krabičku, je už dávno překonaná.
Na antikoncepci se už přitom u mladých žen moc nehledí a to není zase až tak správné. Mnohým dívkám lze předepsat pilulky v takovém složení, že se zbaví i dalších nepříjemných neduhů jako je akné, tloustnutí, nadýmaní, nepravidelný menstruační cyklus apod. Je dobré, poradit se u gynekologa dřív, než bude pozdě. Naopak procento uživatelek hormonální antikoncepce stoupá s přibývajícím věkem a také po porodu.
Přesto promiskuitním životem náš národ ve většině případů nežije. Například muži vystřídají za život v průměru 8 - 10 partnerek a opačně ženy zase 5 - 6 partnerů. K takzvané známosti na jednu noc se přiznávají spíš muži než ženy, ale tady asi platí "nikdy neříkej nikdy".
Věrnost nade vše
Bezpečný pohlavní styk je pro partnery stále důležitější. V celosvětovém měřítku stojíme v popředí v otázce soužití s jedním sexuálním partnerem. No, ale nevím, když se poohlédnu ve svém okolí, nevím, jestli se tomu dá až tak věřit. Jiné statistiky uvádějí, že v rozvodovosti na tom nejsme vůbec dobře. Každé 2. - 3. manželství se rozvádí, pravdou je, že to není vždycky kvůli nevěře.
Tam, kde funguje stálé partnerství je větší sexuální zodpovědnost na ženě. Muži se velmi rádi zřeknou kondomu, když jejich partnerka užívá hormonální antikoncepci.
Dokonce i v otázce neplánovaného narození dítěte, svalují rozhodné slovo na ženu. Podle nich má k tomuto rozhodnutí větší právo.
Závěrem by se dalo říci, že teorii bychom měli zvládnutou, ale praxe - to je život. Proto doufejme, že na každé i na to spontánní milování budeme dobře vybaveni, a to nejen znalostmi. V sexu totiž platí i to známé pořekadlo "pozdě bycha honiti".

Sexuální rekordy

11. srpna 2006 v 11:53 Sex a věci kolem něj
Většina informací, které se dozvíte, se vás naštěstí netýká a věřte, že není čeho litovat. Řeč bude o sexuálních rekordech a raritách.
Největší a nejmenší penis
Začneme na místě nejcitlivějším. Při slově rekordy si většina z vás vybaví buď obří a nevzhledné rozměry pánského přirození nebo naopak trpasličí míry. Ihned vše uvedeme na pravou míru. Tak například majitelem nejdelšího penisu na světě je nejmenovaný pacient amerického sexuologa Roberta Dickinsona. Ve ztopořeném stavu měřil jeho úd 33,4 centimetrů (ovšem i takového šampióna hravě porazí samec velryby, který se může pochlubit neuvěřitelnými mírami - jeho penis dosahuje délky až 2,7 metru!). Obecně největší rozměry penisu konstatuje francouzský lékař Jacobus u súdánských černochů. Délka 30 centimetrů je u nich považována za mírný nadprůměr! Naopak nejmenší penis na světě měří pouhý jeden centimetr, jenže v této kategorii je dost těžké označit favorita, neboť centimetrový penis se u mužů vyskytuje relativně často.
Nejtěžší varlata
Co se týče varlat, největšími na světě se v této kategorii chlubí afričtí domorodci z Pobřeží slonoviny. V průměru měří jejich varlata 60 centimetrů a váží až 70 kilogramů. Ovšem nejde o běžný fyziologický jev, nýbrž o projev elefantiázy - choroby, kterou trpí v Africe vysoké procento mužů. Nejznámějším popsaným případem je muž, který se v roce 1938 podrobil operaci v italské Eritrei. Obvod jeho varlat činil před zákrokem 191 centimetrů!
Nejrychlejší erekce
Rekordy se dají lámat i co se týče erekce. Nejrychleji dosáhl vzrušení pacient dalšího amerického sexuologa Charlese Kinsleye, který potřeboval k akci pouhé tři vteřiny. Faktem ale je, že rychlost nástupu erekce je kromě věku určena i celou řadou dalších faktorů, například úrovní psychických a fyzických sil, krevním tlakem, obsahem alkoholu v krvi a v neposlední řadě také přitažlivostí sledovaného objektu :-) Na podobných faktorech závisí rovněž délka erekce. Fantastickým časem se vytáhl nejmenovaný rodák z Brazílie, jehož erekce trvala neuvěřitelné tři týdny, ovšem údajně byla také jeho poslední v životě. Absolutní rekord drží muž z Hondurasu, kterému ve čtyřiceti letech vydržela erekce devětadvacet dnů. Jenže v tomto případě šlo o poruchu nazývanou priapismus. Za nejpotentnějšího muže všech dob je považován čínský císař Chou-shin Tchang, který byl schopen souložit s deseti ženami, aniž by se unavil. S oblibou tyto ženy proháněl po císařských zahradách a pokud některou z nich chytil, souložil s ní za účasti dalších mužů.
Největší klitoris, nejdelší vagína
Ani ženy nezůstávají při výčtu sexuálních rarit v pozadí. Například rekordními rozměry klitorisu se v roce 1938 chlubila nejmenovaná dáma z Vídně, jejíž poštěváček měřil třicet centimetrů! Změřena byla rovněž největší vagína. Osmadvacetiletá Angličanka Nellie Dobbsová zvítězila v roce 1980 v netradiční soutěži, když ve své pochvě umístila 84 šilinkových mincí!
Nejrychlejší orgasmus
Zkuste odhadnout, jak krátký časový úsek potřebuje žena k tomu, aby zdolala v rychlosti svého orgasmu světový rekord. Hovoříme o kategorii nejrychleji dosažený ženský orgasmus. Lékař Wardel Pomerovy ze Spojených států "vyšetřoval" nejmenovanou dámu, u níž docházelo k orgasmu dvě vteřiny poté, co jí byl do pochvy zaveden umělý penis. Největší počet orgasmů prožila podle profesora Timothy Learyho žena, která dosáhla pod vlivem LSD v průběhu čtyř hodin dvou set orgasmů. Nedochovaly se ovšem zprávy, zda tento bizarní pokus přežila… Nejvíce mužských orgasmů dosáhl námořník Charles Smith ve věku osmnácti let, který se v roce 1946 vsadil v nevěstinci v Šanghaji s kamarádem, kdo bude mít bezprostředně za sebou více orgasmů. Pod přísnou kontrolou zvítězil Smith s jedenácti orgasmy. Ovšem jednalo se o takzvaný mokrý orgasmus, u suchého je rekordní číslo podstatně vyšší.
Nejmladší otec a nejstarší matka
V sexu hraje důležitou roli také věk. Tak například nejmladším otcem na světě se stal ve svých dvanácti letech Angličan Sean Stewart. Údajně pocházel ze slušné rodiny, ale to nechme na posouzení jiným. Naopak nejstarším mužem, který zplodil syna, je čtyřiadevadesátiletý Američan Lee Colley. Nevlastnímu bratrovi jeho posledního dítěte je sedmdesát jedna let. O nejstarší matce na světě nemá sice lékařská literatura přesné záznamy, ale Ellen Ellisová z Walesu porodila v roce 1776 údajně ve věku dvaaosmdesáti let své třinácté dítě. Takový případ už se téměř vymyká biologickým zákonům i lidskému chápání. Za nejmladší rodiče na světě jsou považováni manželé Hsi z Číny, kterým se v roce 1910 narodilo zdravé a plně vyvinuté dítě. Matce bylo v té době osm a otci devět let.
Nejvíce dětí
Nejvíce dětí na světě měl marocký sultán Mulaj Isamail, který žil v letech 1646 až 1727. Jeho rekord už nejspíš nikdy nikdo nepřekoná - zplodil totiž 888 dětí (z toho 540 synů, kteří společně vytvořili zvláštní armádní pluk)! Nejplodnější ženou je podle nejnovějšího vydání Guinessovy knihy rekordů první manželka Rusa Fjodora Vasilijeva Šujského, která porodila 69 dětí. Při dvaceti sedmi porodech (mezi lety 1725 až 1765) porodila šestnáctkrát dvojčata, sedmkrát trojčata a čtyřikrát čtyřčata. Z šedesáti devíti dětí se jich šedesát sedm dožilo dospělosti. Zprávy o tomto neuvěřitelném případu se v roce 1782 donesly až do Moskvy, kde se o ně osobně zajímala carevna Kateřina II.
Nejbizarnější sexuální praktiky
Mezi rarity můžeme zařadit také nejrůznější způsoby sexuálních praktik. Mezi nejnebezpečnější vůbec patří takzvaná hypoxická masturbace. Asi není třeba připomínat, že tímto způsobem přišel svět o skvělého muzikanta a zpěváka australské skupiny INXS Michaela Hutchence… Lidé, kteří tuto sexuální praktiku provozují, usilují o snížený průtok krve mozkem. Toho docílí dvěma různými způsoby - zadržením dechu nebo přiškrcením smyčkou. Jen ve Spojených státech zemře při těchto aktivitách ročně až tisíc masturbátorů! Nejbolestivější sexuální praktikou je onanie pomocí zapnutého vysavače. Možná se vám zdá takovýto způsob erotiky naprosto absurdní, ale věřte, že lidí, kteří mu holdují, není málo :-) Takováto onanie je údajně rozšířena více, než by se vůbec mohlo zdát. Rizika? Pokud kvůli špatně odhadnuté regulaci výkonu vysavače přijde majitel penisu jen o předkožku, může ještě děkovat nebesům, že nepřišel o všechno.
Casanova a Don Juan by se divili…
A když už je řeč o sexuálních rekordech, nesmíme zapomenout na dvě nejslavnější jména všech dob. Největším milovníkem byl italský dobrodruh a spisovatel Giovanni Giacomo Casanova, který ve dvanáctidílných pamětech popisuje své avantýry s mnoha ženami od sotva odrostlých děvčátek až po přezrálé ženy, od žen povětrných až po ctihodné sestry jeptišky. A vůbec nejslavnějším lovcem žen byl Don Juan Tenorio ze Sevilly, který během svého života souložil s 2065 ženami. A co říci závěrem? Možná vám tento výčet rekordů připomíná hodinu fyziky nebo matematiky: rychlost, míry, váhy, rozměry... A to vše u orgánů našemu tělu vlastním. Zahrnuli jsme údaje týkající se mnoha aspektů sexu - rozměry pohlavních orgánů počínaje a počtem orgasmů konče. Delší studium sexuálních rekordů by ale některým slabším povahám mohlo způsobit psychickou újmu a proto doporučujeme raději studenou sprchu a zpátky do práce :-)

Odlehčený seriál o sexu

11. srpna 2006 v 11:52 Sex a věci kolem něj
TY JSI ALE ZVÍŘE!
Velice rádi přehlížíme, že jsme jen jeden z mnoha živočišných druhů, a že naše pohnutky, úmysly a konání jsou ve své hluboké podstatě "jen" zvířecími reflexy a pudy. A protože odříkaného chleba největší krajíc, kolují řady zásadních fám, které jsou založeny takřka pokaždé na křesťanství a jím daném odříkání. Ne, nejsem ateistka, sama se někdy divím s jakou vervou věřím, jen zřejmě ne pokřesťansku…
Lidstvo si za celou dobu své existence buduje mantinely, staví barikády a kope přehrady svým vášním, touhám a potřebám. Nové generace se je snaží přelézt, zbořit a přemostit a z velké části se jim to skutečně daří. Proto na mravokárné poučky z minulých století, které hlásají pravidla manželského soužití, dnes jen pohrdlivě odfrkujeme a při dovětkách o přesných bodech partnerského chování v loži si poděšeně mneme husí kůži.
Ona představa děvčete, které vstupuje do pokoje den po dni, týden po týdnu, měsíc po měsíci, rok co rok se stejnou nechutí, strachem a nevolí, jednoho poděsí. Který manžel by byl nadšený z dívky, (do ženy má totiž daleko), které je dnes už čtyřiačtyřicet a ve své podstatě je i po třech dětech stále panna? Jediné, co se té nešťastné osůbce nedá upřít je skutečnost, že si střeží své tělo přesně tak, jak velí stanovy, díky čemuž má z jejího lůna za celičký život největší požitek pouze porodní bába. A to, nutno připustit, jen díky tomu, že manžel čas od času nezvládne situaci a zachová se přesně podle bodu 8, který vzorné cudné manželky varuje před zvířecími instinkty chlípného muže.
V takových chvílích slibujících početí, znásilňovaná manželka tiše leží s očima upřenýma k nebesům. Jelikož i vzdech by si ukájející se manžel mohl vykládat jako projev náklonnosti a radosti z jeho prožitků, jen v duchu si útrpně přeříkává antisexuální otčenáš, který s největší pravděpodobností sepsala jakási nepříliš krásná frigida, jíž kdysi provdali proti její vůli a ona se z vyšší vůle svého nově nabytého postavení, ze závisti a vzteku rozhodla veřejně zakázat to, co nikdy nepoznala - orgasmus. Do té doby lidé věděli, že kopulační proces slouží k rozmnožování, a navíc je i příjemný. Od doby "polidštění" pak začali vážně přemýšlet o tom, zda jsou ony příjemné pocity povolené.
Tuto záškodnickou listinu o sexu už dávno nahradila kamasútra, nucené partnerské svazky vystřídaly psí knížky na zkoušku, ale láska, sex a něžnosti jsou kupodivu stále v plenkách. Sice jsme si povolili orgasmus, víme už, že sex není sprosté slovo (a i kdyby bylo.-), přesto učení tělesných rozkoší vnímáme jako gymnastické kousky a ne jako vzájemný přenos energií. Je to dobou? Je to námi? Jedno je jisté, když jsme v sobě dokázaly potlačit bod 8 a svému mužíčkovi s otevřenou náručí zastřeným hlasem šeptáme: "ty jsi ale zvíře!!!", potom to ostatní, už bude procházka růžovým sadem .-)
Bonbónek na konec:
  1. Víte, že kdysi žila v Milevsku slečna, která si se svazkem z rozumu poradila naprosto netradičně? Tolik se jí nechtělo pod čepec a tolik si přála nezakusit nikdy lože manželského, že se nad ní Bůh smiloval a daroval jí pár kapek testosteronu. Do rána její hladká pleť zarostla černočerným knírem, což budoucího chotě pochopitelně nepotěšilo, a tak vousatá nevěsta zůstala mužatkou, dokud si ji Bůh u sebe v nebi zase nepoženštil .-)

16kroků pro krásnější sex

11. srpna 2006 v 11:50 Sex a věci kolem něj
Kolem milování se šíří spousty pověr a někteří lidé nedokáží prožívat sex spontánně a být při něm přirození a otevření. Snad vám k otevřenosti a uvolnění pomůže několik otevřených otázek a odpovědí.
Co připadá mužům na ženách sexy
Možná si někdy myslíte pravý opak, ale muži se od žen zas tak moc neliší. Jsou na tom jako my. Lákavý vzhled je samozřejmě příjemná věc, ale na rozbouření hormonů to samo o sobě nestačí. Umět se společně pobavit a promluvit si, to muže nejvíc vzrušuje.
Dlouhý vztah a dobrý sex, je to vůbec možné?
Samozřejmě, že ano. Zpočátku je všechno nové a tím pádem vzrušující. Tohle vzrušení se sice vytrácí, zato ale stále lépe víme, co toho druhého opravdu rozpálí. A navíc si s důvěrně známým člověkem spíš dovolíme vyjádřit i odvážná přání.
Můžeme se někdy s někým "jen tak" pomilovat?
Jistěže ano. Ovšem mělo by to být jen s lidmi, kterým jde také pouze o sex. Je-li jeden po uši zamilovaný, zatímco ten druhý si chce prostě jenom užít, skončí to téměř jistě zraněnými city. A to není fér.
Je považována hra s pouty za perverzní?
To jistě není. Perverzní jsou jen ty sexuální praktiky, které se jednomu z partnerů nelíbí. Vše ostatní je nanejvýš neobvyklé. Hra s pouty tolik fascinuje proto, že přitom smíme být pasivní a úplně se partnerovi odevzdat. Oddanost a velká důvěra, to je přece sexy, a ne perverzní.
Vzrušují všechny ženy doteky na ňadrech?
To ne. Je velmi mnoho žen, kterým je dokonce nepříjemné, když se jejich milý příliš intenzivně stará o jejich bradavky. Místo toho je jejich erotogenní zónou třeba ušní lalůček, pupík, šíje či podkolenní jamka atp.
Je správné mluvit o svých erotických fantaziích?
Proč ne? Se svým milým můžete mluvit o všem. A v zásadě vztahu vždy prospívá, když víme, o čem ten druhý sní. Kromě toho může být rozhovor o sexy snění velice vzrušující. Ale pozor: neměli bychom příliš bezmyšlenkovitě dávat k dobru každý žhavý film, který se nám odehrává v hlavě. Některé scény by totiž partnera mohly zbytečně znejistit. Kdo má například staršího partnera, nemůže očekávat, že se nechá inspirovat slastnými fantaziemi, ve kterých hrají hlavní role mladší chlapi.
Kdo má v sexu udělat první krok?
To je jednoduché. Ten, kdo má právě chuť jej udělat. Každému muži se líbí, když mu žena ukáže nebo řekne, že ho chce. Samozřejmě ne zrovna ve chvíli, kdy leží v horečkách v posteli nebo přišel o práci.
Jak nejlépe zavést řeč na téma kondom?
Otevřeně a jasně. Od té doby, co existuje AIDS, by mělo být samozřejmostí, že se chráníme. Ten, kdo to téma nakousne jako první, zbaví partnera ostychu o tom hovořit. Pro muže je první noc s kondomem trochu obtížná, protože se obávají, že okamžik, kdy si ho natáhnou, by mohl být trapný. Proto je úplně v pořádku, když se o to postará žena a vezme to do svých rukou. V každém případě je dobré mít kondomy připravené a nemyslet na ně až v okamžiku, kdy ležíte v posteli.
K čemu je zapotřebí lubrikační gel?
Používá se k odstranění bolesti způsobené suchou pochvou. Když žena není dostatečně vlhká, je to většinou způsobené stresem nebo menstruačním cyklem - nejde tedy o příznak nedostatečného vzrušení. Mnoho párů používá rubrikant i při dráždivých hrátkách prsty, protože tak všechno lépe klouže. Mimochodem, kondomy snesou pouze nemastné lubrikační gely, ne vazelínu.
Co říct, když dlouhou dobu nemáme na milování chuť?
Pravdu, a sice co nejdříve. Nikdo, kdo miluje, si nezaslouží, aby se musel trápit tím, proč je odmítán. Nedostatek chuti na sex může mít mnoho příčin: opravdová migréna, únava, stres, starosti nebo i problémy ve vztahu. Kdo o tom se svojí polovičkou promluví, má největší šanci, že brzy zase povede uspokojivý milostný život.
Co dělat, když má muž oholené přirození nebo nosí intimní piercing?
Pokud vás to odpuzuje, tak v žádném případě nesmíte předstírat nadšení. Kdo má odvahu se předvádět, respektive zviditelňovat své pohlavní orgány, musí také snést fakt, že jsou lidé, kterým to bere chuť.
Je v pořádku předstírat orgasmus?
Ale ano. Kdo by neznal takovou situaci, kdy si sex přímo užívá, líbí se mu, ale ví, že orgasmu nedosáhne. Aby náš miláček nebyl zklamaný, je v tu chvíli trocha předstírání na místě. Pokud to ale s uspokojením nevychází delší dobu, nepomůžeme s předstíráním sobě ani jemu.
Je současný orgasmus největší zážitek?
Dosáhnout vrcholu společně je sice příjemné, ale není to ta nejdůležitější věc. Je k tomu totiž zapotřebí dokonalé načasování, takže se kvůli tomu můžeme připravit o spontánní potěšení z milování jako takového.
Je masturbace úkazem toho, že něco mezi partnery neklape?
Právě naopak. Podle průzkumů masturbují často ženy a muži, kteří žijí ve šťastném vztahu, a to dokonce častěji než lidé osamělí. Sebeuspokojování je známkou toho, že máme dobrý vztah ke svému tělu a k milování a to jsou nejlepší předpoklady pro spokojený vztah. A naštěstí se rozkoš, tím jak často ji posloužíme, neopotřebovává, ale spíš se zvyšuje.
Existuje ideální okamžik pro dobrý sex?
Určitě existuje. Když mají oba chuť a jsou uvolnění, netlačí je žádné věci nutné k vyřizování, děti jsou u rodičů, domácí práce hotové a pokoj má tu správnou teplotu… Ve skutečnosti se však taková ideální chvíle vyskytuje poměrně zřídka . Proto bychom na ni neměli čekat, ale klidně se někdy nechat svést nebo svého miláčka nalákat do postele právě v ten okamžik, kdy se nám chce.

Tereza Kerndlová

11. srpna 2006 v 11:45 Texty Písniček
Já jsem tvá orchidej
Propadám se do neznáma
Tvé rty neustále voní
Nesmíme se bát
Hra se splétá z mojí touhy
Orchidej už zas volá
V jádru mám temno
Moje vlasy jen tak nespočítáš
Mou vůli máš
Tak probuď ji se mnou, jééé
Tu orchidej, kterou ty tak znáš
Už cítím mráz
Já toužím tát
Jen tvůj pohled ví co s tím
víc očí tvých
chci číst že touhou zasténám
Lásko pojď se mnou
chci sílu tvou
v dlaních tvých já teď rozkvétám
Mé poupě zas vláhu má
Křičím zas hej hej hej
Co víc si můžu v tu chvíli přát?
Když máš mě rád
Zas křičím hej hej hej
Oči zavírej mě si jen přej
nesmíš mě dát
Křičím zas hej hej hej
Co víc si můžu v tu chvíli přát?
Když máš mě rád
Zas křičím hej hej hej
oči zavírej mě si jen přej
nesmíš mě dát
můj květ už znáš
Tak probuď se se mnou
ranní rosou den ty nezačínáš
Tvou chuť už mám
Já toužím být věrnou, jééé
Víc zašeptej co máš ty tak rád
To musím znát
Nehci si hrát
Jen tvůj pohled ví co s tím
víc očí tvých
chci číst že touhou zasténám
Lásko pojď se mnou
chci sílu tvou
v dlaních tvých já teď rozkvétám
Mé poupě zas vláhu má
Křičím zas hej hej hej
Co víc si můžu v tu chvíli přát?
Když máš mě rád
Zas křičím hej hej hej
Oči zavírej mě si jen přej
nesmíš mě dát
Křičím zas hej hej hej
Co víc si můžu v tu chvíli přát?
Když máš mě rád
Zas křičím hej hej hej
oči zavírej mě si jen přej
nesmíš mě dát
můj květ už znáš

Sámer Issa

11. srpna 2006 v 11:43 Texty Písniček
(You're busted!) No use denyin' it,
don't you see?
(You're busted!) A slip of the tongue
and the word is out.
(You're busted!)You been found guilty
in the first degree.
(You're busted!) So bad,it's obvious
you could be
One of America's dumbest criminals
(You're busted!)
If you can't do the time,you should
not do the crime.
R.Now they got ya,really got ya,
caught in the act,which is bad luck
for you.
You're busted, so busted.
I guessthey caught ya, really caught
ya
at the scene of the crime,which is bad
luck for you.
You're busted, so busted.
You' ve got the right (to remain silent);
Everything you say (can and will be)
Used against you (in a court of law).
You 're busted - bad luck for you.
(You 're busted!) No gettin'away
witch it,don't you see?
(You 're busted!) Next time,clear the
evidence, namely me.
(So busted!) Might as well give yourself
up.
(You 're busted!) Sobad, it's obvious
you could be
One America's dumbest criminals
(You 're busted!)
If you can't do the time,you should
not do the crime.
R.Now they got ya,really got ya,
caught in the act,which is bad luck
for you.
You're busted, so busted.
I guessthey caught ya, really caught
ya
at the scene of the crime,which is bad
luck for you.
You're busted, so busted.