Odlehčený seriál o sexu

11. srpna 2006 v 11:52 |  Sex a věci kolem něj
TY JSI ALE ZVÍŘE!
Velice rádi přehlížíme, že jsme jen jeden z mnoha živočišných druhů, a že naše pohnutky, úmysly a konání jsou ve své hluboké podstatě "jen" zvířecími reflexy a pudy. A protože odříkaného chleba největší krajíc, kolují řady zásadních fám, které jsou založeny takřka pokaždé na křesťanství a jím daném odříkání. Ne, nejsem ateistka, sama se někdy divím s jakou vervou věřím, jen zřejmě ne pokřesťansku…
Lidstvo si za celou dobu své existence buduje mantinely, staví barikády a kope přehrady svým vášním, touhám a potřebám. Nové generace se je snaží přelézt, zbořit a přemostit a z velké části se jim to skutečně daří. Proto na mravokárné poučky z minulých století, které hlásají pravidla manželského soužití, dnes jen pohrdlivě odfrkujeme a při dovětkách o přesných bodech partnerského chování v loži si poděšeně mneme husí kůži.
Ona představa děvčete, které vstupuje do pokoje den po dni, týden po týdnu, měsíc po měsíci, rok co rok se stejnou nechutí, strachem a nevolí, jednoho poděsí. Který manžel by byl nadšený z dívky, (do ženy má totiž daleko), které je dnes už čtyřiačtyřicet a ve své podstatě je i po třech dětech stále panna? Jediné, co se té nešťastné osůbce nedá upřít je skutečnost, že si střeží své tělo přesně tak, jak velí stanovy, díky čemuž má z jejího lůna za celičký život největší požitek pouze porodní bába. A to, nutno připustit, jen díky tomu, že manžel čas od času nezvládne situaci a zachová se přesně podle bodu 8, který vzorné cudné manželky varuje před zvířecími instinkty chlípného muže.
V takových chvílích slibujících početí, znásilňovaná manželka tiše leží s očima upřenýma k nebesům. Jelikož i vzdech by si ukájející se manžel mohl vykládat jako projev náklonnosti a radosti z jeho prožitků, jen v duchu si útrpně přeříkává antisexuální otčenáš, který s největší pravděpodobností sepsala jakási nepříliš krásná frigida, jíž kdysi provdali proti její vůli a ona se z vyšší vůle svého nově nabytého postavení, ze závisti a vzteku rozhodla veřejně zakázat to, co nikdy nepoznala - orgasmus. Do té doby lidé věděli, že kopulační proces slouží k rozmnožování, a navíc je i příjemný. Od doby "polidštění" pak začali vážně přemýšlet o tom, zda jsou ony příjemné pocity povolené.
Tuto záškodnickou listinu o sexu už dávno nahradila kamasútra, nucené partnerské svazky vystřídaly psí knížky na zkoušku, ale láska, sex a něžnosti jsou kupodivu stále v plenkách. Sice jsme si povolili orgasmus, víme už, že sex není sprosté slovo (a i kdyby bylo.-), přesto učení tělesných rozkoší vnímáme jako gymnastické kousky a ne jako vzájemný přenos energií. Je to dobou? Je to námi? Jedno je jisté, když jsme v sobě dokázaly potlačit bod 8 a svému mužíčkovi s otevřenou náručí zastřeným hlasem šeptáme: "ty jsi ale zvíře!!!", potom to ostatní, už bude procházka růžovým sadem .-)
Bonbónek na konec:
  1. Víte, že kdysi žila v Milevsku slečna, která si se svazkem z rozumu poradila naprosto netradičně? Tolik se jí nechtělo pod čepec a tolik si přála nezakusit nikdy lože manželského, že se nad ní Bůh smiloval a daroval jí pár kapek testosteronu. Do rána její hladká pleť zarostla černočerným knírem, což budoucího chotě pochopitelně nepotěšilo, a tak vousatá nevěsta zůstala mužatkou, dokud si ji Bůh u sebe v nebi zase nepoženštil .-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama