filmy

4. února 2007 v 21:26 |  Hip-hop
Rok:2005,USA FILM:OKOVY
Žánr:Drama,Thriller
Třicetiletý Ben se marně snaží získat zpět svou manželku.Jeho kamarád mu nachází místo učitele ve vězení na Rikerově ostrově.ve stejné době je do vězení poslán 17-ti letý drogový dealer Gabriel,v kterém Ben objeví talent rapového textaře a začne jeho tvorbu podporovat.Ve věznici však propuká násilná vzpoura...
FILM:PAPÍROVÍ VOJÁCI (2003)
Žánr:Komedie
Jak už vidíte na obalu hraje tam Jay-Z,Beanie Sigel...
Jak jinak to může dopadnout,když se začínající podvodník dá dohromady s dalšími zlodějskými břídily?
FILM:PŘEŽÍT KRIMINÁL-LOCKDOWN
Žánr:drama,akční
Trvalo to dlouho,ale na Averyho se přesto konečně usmálo štěstí.Po nucené přestávce,kdy se staral o svou přítelkyni a o syna,se konečně mohl vrátit do světa závodního plavání a začíná opět vyhrávat.Univerzitní skauti se o něho perou,všichni mu předpovídají velkou kariéru.Po malé oslavě s přáteli Cashmerem a Drem se však věci začínají měnit.Jsou zatčeni policií a omylem odesláni do vězení,kde vládnou gangy,korupce,násilí a právo silnějšího.Jedná se o nejtěžší zkoušku v jejich životě.Přežít za zdmi této káznice je téměř nemožné.
FILM:KDO HULÍ TEN UMÍ-HOW HIGH
Tak k týhle komedii fakt nemusím nic dodávat prostě suprová komedie, ale to přece víte.
Oficiální stránka filmu:www.howhighmovie.com
TRAILER:
Libovej film...doporučuju....koukala sem na něj s tátou, a je to fagt
FILM:TRAINING DAY
Herci:Ethan Hawke,Denzel Washington dále pak DR.DRE,MACY GRAY,SNOOP DOGG
Začínající policista Jake Hoyt chce vždy zločince dopadnout a ne se stát jedním z nich,což je v současné chvíli velmi obtížný úkol.
FILM:KILLA SEASON (2006)
Tvrdá realita,násilí ulice to je tento městský thriller.Film je inspirován gangem,drogami související s krveprolití v hlavním městě Harlemu.V KILLA SEASON hrají rapoví umělci jako Juelz Santana a Cam'ron.
HONEY-Motto:Film o jednom velkém snu,nezlomné vůli a nekonečné lásce k tanci.
Oficiální stránka filmu:www.honeymovie.com
TĚŽKÉ ČASY-DOING HARD TIME (2004)
Žánr:Drama
O filmu:Michael (Boris Kodjoe) je obyčejný muž a milující otec.Pak ale jeho sedmiletý syn zemře při nebezpečné přestřelce drogových dealerů.Michaelův smutek je pro vrahy dítěte jen malou překážkou v touze po další dávce jejich drogové posedlosti.Muž se proto vydává na cestu pomsty,nechává se uvěznit a za mřížemi bere osud dvou střelců do vlastních rukou.Na místě,kde neexistují pravidla se brzy pomsta stává středem zájmu...ale nejen pro Michaela.
Film:ULTIMÁTUM-3 STRIKES (2000)
Žánr:komedie
Dostat se z vězení bylo lehké...zůstat na svobodě je ovšem nesnesitelné!
Komedie nabitá hudbou od Snoop Dogga a dalších...!
FILM:8 MILE (2002)
Žánr:hudební,drama,příběh
Motto:Každá chvíle je další šancí.
Tak tenhle film snad viděl každý´a je dost povedený.
FILM:ZÁKON GANGU-PAID IN FULL (2002)
O filmu:
Ace (Wood Harris) by si chtěl užívat jako jeho kamarádi, kteří prodávají drogy - jezdit v drahých autech, nosit značkové oblečení a mít ty nejkrásnější kočky.

Proto se chopí příležitosti, která by mohla změnit celý jeho dosavadní život. Peníze lze vydělat v Harlemu, pokud se mu podaří získat tam kontrolu nad prodejem v ulicích a využít moci, kterou tím získá. Cesta za americkým snem může mít i hodně temnou odvrácenou stranu.
FILM:ZBOHATNI NEBO CHCÍPNI
O FILMU:

Jeden z nejuznávanějších raperů na světě, Curtis "50 Cent" Jackson, je hlavním hrdinou filmu. Marcus je zhrzený chlápek, se kterým se život nemazlil. Poté, co byla zavražděna jeho matka, se vrhne na dráhu drogového dealera a začne si užívat života. Příběh natočený na motivy skutečného života 50 Cent Jacksona.
FILM:CESTA ZA LÁSKOU-POETIC JUSTICE
O FILMU:
Kdesi v džungli velkoměsta Los Angeles žije samotářská kadeřnice Justice. Nepřízeň osudu, která se projevila ztrátou milované osoby v přestřelce gangů a sebevraždou matky alkoholičky, ji přivedla ke psaní poezie.

S těžkostmi života se musí vyrovnávat i mladý poštovní poslíček Lucky, který předává veškeré své emoce do pouličního zpěvu a rapu. Náhodou se potkají na cestě do Oaklandu, během níž dostane jejich život konečně smysl i novou naději v lepší budoucnost. V melodickém milostném dramatu se blýskají dvě zářivé hvězdy - popstar Janet Jacksonová a tragicky zesnulý rapper 2Pac.
FILM:NAKLÁDAČKA-YOU GOT SERVED
INFO:
Hudební film, v němž účinkuje řada osobností amerického hiphopu, vypráví o dvojici kamarádů, kteří by si chtěli otevřít nahrávací studio. Elgin a David však mají konkurenty, kteří je vyzvou na souboj. Musí vytvořit jedinečné vystoupení, teď jim jde o všechno...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama