Lucie Benešová

6. února 2007 v 11:52 |  Horákovi

Lucie Benešová: Druhé dítě, tentokrát s jiným hercem!

Herci jsou nejlepší.
Herci jsou nejlepší.
Lucie Benešová porodila svého prvního syna Luciána před devíti lety. Má ho s hercem Filipem Blažkem, se kterým žila přes sedm let. Vztah jim ztroskotal díky Filipovým neustálým záletům a jeho bohémskému životu Lucie Benešová čeká dítě s hercem Tomášem Matonohou. Vzali se loni v létě. Přestěhovali se na chalupu kousek za Prahou a nemůžou se dočkat miminka, které by mělo na svět přijít už za dva měsíce... Herci jsou nejlepší.
HEREČKA Lucie Benešová (30) SuperSpy přiznala, že si stále nenechala zjistit pohlaví svého očekávaného potomka! "Chceme se nechat překvapit," smála se herečka, která se už miminka nemůže dočkat. "Termín mám na přelomu září a října, snad to uteče," těšila se.
Lucie nám prozradila, že pro své dítě ještě s manželem nemají vybrané jméno. "Samozřejmě, že jsme nad tím několikrát přemýšleli. Každý máme své tipy, jak pro kluka tak pro holčičku, ale definitivního ještě není nic," smála se.
Lucie čeká miminko s hercem Tomášem Matonohou (34), který je jednou z hvězd. Společně už vychovávají Lucčinina devítiletého syna Luciána z předchozího vztahu.

Chalupa

Rodina teď tráví veškerý čas na chalupě kousek za Prahou. "Je tu krásná příroda a úžasný klid," pochlubila se nám Lucie s tím, že díky tomu už úplně vypadla z "normálního" života. "Cítím se opravdu šťastná. Tohle je to, co jsem vždycky hledala," radovala se.Lucka by si přála zůstat na chalupě až do porodu. "Pořád to tu renovujeme, tak bych taky chtěla přidat ruku k dílu a trošku těm klukům pomoct," přiznala se herečka a slíbila, že bude na sebe i na dítě opatrná. Přejeme hodně štěstí!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama