Tereza...alias...Britney

4. února 2007 v 20:47 |  Tereza Kerndlová

Nahá Tereza Kerndlová! Opičí se po Britney? Máme důkazy!

Britney Spears měla úchvatnou kariéru. Bývalá členka skupiny Black Milk Tereza Kerndlová si ji vzala jako svůj vzor a nafotila velmi odvážné fotografie! Kam až její snaha napodobit Britney zajde?
Tereza Kerndlová (18), dcera slavného swingaře Ládi Kerndla, se proslavila v dívčí skupině Black Milk. Byla to taková obyčejná dívka v pozadí, mnohem víc byla vidět její kolegyně Helena Zeťová. Když ale vyšly na veřejnost pornofotky Heleny Zeťové, skupina Black Milk začala mít problémy. V kuloárech se povídá, že se holky mezi sebou začaly hádat natolik, až to spolu prostě už nemohly vydržet a skupina se rozpadla. Tomu napovídá i fakt, že se spolu už vůbec nebaví. Helena Zeťová i Tereza Kerndlová se daly na sólovou dráhu. Zeťová už vydává své druhé album, nazpívala úvodní písničku k reality show VyVolení a zdá se, že se jí daří. Tereza Kerndlová zatím vystupovala pouze se svým otcem, ale teď jí konečně vychází sólové album, které by mělo teprve odstartovat její kariéru. A přípravu má více než vydařenou. Nechala se totiž inspirovat u popové teenagerské hvězdy číslo jedna, Britney Spears.
Britney Spears se v počátku své kariéry také chtěla dostat do dívčí skupiny. Byla to také obyčejná dívka, ale jakmile si jí na konkurzu všiml jeden agent, rozhodl se z ní udělat nevinný sexuální pop symbol. Švédský génius Max Martin jí napsal všechny písničky k debutovému albu "...Baby One More Time", do úvodního videoklipu Britney navlékli do sexy školní uniformy a bylo to tady. Stal se z ní největší sex symbol, který byl posvěcen její proklamovanou nevinností, o kterou má přijít až potom, co se vdá. Na koncertech vystupovala s oblečením, které odhalovalo, co se jen dalo, její image nedostupné lolitky burcovala všechny muže. A jejího debutového alba se prodaly miliony.
Podobnou cestou se chce pravděpodobně vydat i Tereza Kerndlová. Všemu nasvědčují fotky, které se velmi nápadně podobají těm od Britney Spears. Zde jsou důkazy!
Obě začínaly jako obyčejné dívky, kterých byste si na ulici možná ani nevšimli:
Z Britney se ale postupně stával sexsymbol. Tereza Kerndlová se pokusila napodobit svůj vzor a na jednom koncertu ještě za éry Black Milk měla na sobě průhledný svršek bez podprsenky:
Co se týče koncertů, má se od Britney ještě co učit, ale to se možná velmi brzy změní. Fotka je ještě z doby Black Milk. Se svojí sólovou kariérou mění kompletně svou image a stává se z ní sexuální ďáblice:
Jenže podobnost změny její image je více než nápadná:
Pokud se tedy bude Terezina kariéra ubírat podobnou cestou jako ta Britneyina, čeká nás jistě ještě řada překvapení. Škoda, že o sobě Tereza Kerndlová netvrdí, že je ještě panna. Má svého dlouholetého přítele a pokud bude chtít vydržet v opičení se po Britney Spears, brzy ji čeká svatba (Britney si vzala svého tanečníka Kevina Federlina):
A bude Terezka Kerndlová nakonec vypadat takhle??
To se ještě uvidí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mike Mike | 7. dubna 2008 v 14:45 | Reagovat

Vcelku trapny,dal by se k britney teda prirovnat kazdej.staci jen najit fotky.

2 M-cecetka M-cecetka | Web | 16. listopadu 2008 v 22:08 | Reagovat

Tak myslim že tyhle dvě se ani srovnat nedaj!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama