znova Lucie Benešová

6. února 2007 v 11:53 |  Horákovi

Matonoha & Benešová budou slavit na Štěpána

Lucie Benešová s manželem Tomášem Matonohou
Lucie Benešová s manželem Tomášem Matonohou
Charismatický herec Tomáš Matonoha se stal poprvé otcem.
Jeho manželka herečka a moderátorka Lucie Benešová mu přivedla na svět syna Štěpána. Stalo se tak 3. října, malý Štěpán Matonoha vážil 3,98 kilogramů a měřil 53 centimetrů.
Včera si mohl hrdý otec přivést svou rodinku konečně domů, do domečku kousek za Prahou. Čekal tam na ně Lucky devítiletý syn Lucián. Jeho tatínkem je herec Filip Blažek, se kterým se Lucie už před pár lety rozešla pro jeho neustálé zálety.

Lucie Benešová: Kluků máme doma dost!

Lucie Benešová s Tomášem Matonohou vychovávají dva kluky.
Lucie Benešová s Tomášem Matonohou vychovávají dva kluky.
Máma Lucie v seriálu Horákovi má svou rodinu pod kontrolou. Lucie Benešová s Tomášem Matonohou vychovávají dva kluky.
Po několika měsících se opět na obrazovku České televize zanedlouho vrátí Lucie Benešová (32) ze seriálu Horákovi! Se svým soukromým životem je spokojená, chtěla by se ale vedle svých kluků ještě starat o holčičku!
Jedna Lucie se každý týden ve středu večer stará o sedmičlennou rodinu a musí řešit ty úplně nejběžnější starosti v seriálu Horákovi. Druhá Lucie se sedm dní v týdnu zase stará o vlastní čtyřčlennou rodinu a řeší naprosto obyčejné věci.
"Seriál Horákovi je mi hodně blízký, překvapil mě svou jednoduchostí a hlavně hereckým obsazením. Jsem hrozně moc ráda, že jsem dostala příležitost zahrát si v Horákových," prohlásila nedávno v jednom rozhovoru Lucie. Manžel Tomáš Matonoha má na rozdíl od Lucie o něco míň práce, a tak se musí doma snažit, když maminka nemůže. Starat se o malého Štěpána je prý pro něj velkým potěšením. Devítiletý Lucián se už o sebe dokáže postarat.

Disciplína

Otázkou tedy zůstává, kdo je ve výchově dětí přísnější a kdo nad nimi drží ochrannou ruku.
"V takových denních věcech, jako je například čištění zubů, nebo v kolik se půjde spát, rozhoduju já sama především u staršího Luciána. Když se ale opravdu něco Tomášovi nelíbí, tak dokáže bouchnout do stolu, aby zjednal pořádek. Na každého z nás zkrátka něco vychází," pokračuje Lucie.

Štěstí

Tři chlapi v domě je pro Lucii už pořádný záběr. Chtěla by teď už konečně holku. Bylo to její přání, ale bohužel se jí to nezadařilo. Nikomu to za vinu nedává, jen doufá, že se holčičky konečně dočká.
"Kluci jsou fajn, ale víte co, já jsem ženská a mít holčičku bylo mé první přání. Vím, že se to nedá ovlivnit, ale kdyby se mi to konečně podařilo, bylo by to naprosto úžasné. Snad se nám to už konečně podaří a budeme mít vedle našich dvou kluků taky holku," dodává s úsměvem Lucie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama